Запитаня (FAQ)

Запитаня (FAQ)

Де і як проживають наші студенти?

Існують різні варіанти вакансій, деякі роботодавці заздалегідь бронюють житло для майбутніх співробітників, а деякі вакансії надаються з опцією самостійного підбору житла.

Обрати найкращий для тебе варіант та дізнатись про умови проживання ти зможеш ще в Україні, Середня вартість житла в Америці — від 80$ до $120 на тиждень.

Чи можу я поїхати разом з друзями?

Саме так тобі і треба зробити:) На кожну вакансію, у кожен готель, чи парк розваг потрібно від 10 до 50 студентів на різні позиції, тому на кожній вакансії знайдеться місце для твоїх друзів.

До того ж, у нашому агентстві діє приваблива система знижок та бонусів для тих, хто приводить друзів. Тому брати участь у програмі разом із приятелями не тільки веселіше, а і дешевше!

Скільки грошей ти заробиш в Америці?

Це залежить від того, чи ти працюєш на одній роботі або на двох. Отримуючи середню ставку — 7.50$ за кожну годину роботи, ти будеш заробляти приблизно 1200$ на місяць на першій роботі. Зазвичай, якщо ти хочеш повернути грощі, які витратив на програму, переліт та проживання, достатньо буде однієї роботи. Якщо ж твоя мета заробіти більше — потрібно працювати на двох работодавців, або брати понаднормові години на першій роботі.

Як мені тримати зв’язок з Україною?

За допомогою телефону та інтернету:) Звичайно ж тобі треба буде зв’язатися з родичами після прибуття до Америки. За 25 доларів ти зможеш купити картку та телефон, де 20 доларів вже будуть зараховані на рахунок і відразу подзвонити рідним та повідомити свій американський номер:)

І звичайно ж інтернет! Америка — країна безкоштовного Wi-Fi. У кожній бібліотеці ти зможеш вільно користуватися комп’ютером впродовж 30-40 хвилин.

Якщо в тебе є ноутбук, то візьми його в Америку! Біля усіх готелів, чи ресторанів є вільний доступ до безпровідного інтернету Wi-Fi. А якщо пощастить, то ти зможеш користуватися безкоштовним Wi-Fi не встаючи із власного ліжка:)

Що робити, якщо я захворію?

Кожен наш студент-учасник Work and Travel обов’язково забезпечений медичним страхуванням, яким він може скористатися під час перебування в США. Всю інформацію по страховій компанії, як користуватися полісом та куди звертатися студенти отримують в Україні до відльоту в Америку.

Якщо у тебе є серйозні проблеми зі здоров’ям то про це важливо повідомити ще до реєстрації у програмі.

 

Читайте ще:

ОГЛЯД ПРОГРАМИ | ЗАПИТАННЯ (FAQ) | ВІДГУКИ | РОБОТА | ПОПУЛЯРНІ ВАКАНСІЇ | ОБГОВОРЕННЯ

ПОРАДИ НАШОГО КЛІЄНТА | ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ | БЕЗКОШТОВНА АМЕРИКА