Безкошовна Америка

Безкошовна Америка

Якщо ти вважаєш, що в США, для учасника програми Work and Travel, немає нічого безкоштовного ти помиляєшся 🙂

Супермаркети.

У кожному місті ти 100% знайдеш супермаркет! Звертай увагу на акції «best price», «buy 1, get 1 for free» та інші дискаунти. Майже кожен день вони змінюються, тому ти зможеш заповнити свій холодильник не тільки шаровою колою, а майже усіма продуктами, навіть фруктами та куркою гриль.

Купуючи щось у речових магазинах та супермаркетах, завжди зберігай чеки. Будь-де ти зможеш повернути товар в найближчі 2 тижні, а якщо сплатиш спеціальний купон на повернення, який зазвичай коштує до 20 доларів, то зможеш повернути велосипед чи фен із праскою навіть через 3-4 місяці, перед поверненням додому.

Також всюди ти знайдеш магазини із назвою «1 dollar store». Так, у цьому мазині усе коштує 1 долар:)

Кафе, ресторани та безкоштовні обіди.

Майже в усіх кафе, та ресторанах швидкої їжі є система “free refill”. Це означає, що у залі стоїть автомат із напоями і ти можеш підходити до нього із своїм стаканчиком скільки тобі заманеться. Звертай увагу на кафе з написом «all you can eat». Це означає, що ти оплачуєш вхід, наприклад, 12 доларів, і можеш набирати необмежену кількість їжі зі столу.

Також не слід забувати і про церкви. Все, що потрібно — це прослухати декілька сторінок біблії, що зачитає священик, а після цього тобі запропонують досить пристойний обід із піци, салатів та фруктів на десерт.

У банках завжди можна взяти на касі солодощі, головне не преплутати їх із кісточками для собак 🙂

Інтернет.

В Америці будь-де є Wi-Fi, це безкоштовний та безпровідний інтернет. Якщо у тебе є ноутбук чи мобільний, що підтримує цю функцію, ти зможеш у будь-якому кафе чи ресторані, готелі чи хостелі безкоштовно користуватися інтернетом. Навіть сидячи вдома, якщо поруч буде будь-який туристичний заклад. Якщо ноутбуку нема, то у кожній бібліотеці та готелі ти зможеш безкоштовно користуватися інтернетом, а інколи навіть і принтером!

На сайті craigslist.com у розділі «for sale» ти знайдеш слово «free», там звичайно багато котів, папуг та собак, але трапляються і речі, шо можуть стати у пригоді:)

Ну, і на завершення ми просимо тебе не зловживати американською гостинністю, слід пам’ятати, що за океаном ти представляєш Україну, тому набирати безкоштовну колу у МакДональдзі у пляшку, як у бюветі — не найкраща ідея:)

А ще, ти можеш абсолютно безкоштовно поспілкуватися про це і не тільки на нашому форумі —

WWW.ZAGRANITSA.COM.UA

Читайте ще:

ОГЛЯД ПРОГРАМИ | ЗАПИТАННЯ (FAQ) | ВІДГУКИ | РОБОТА | ПОПУЛЯРНІ ВАКАНСІЇ | ОБГОВОРЕННЯ

ПОРАДИ НАШОГО КЛІЄНТА | ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ | БЕЗКОШТОВНА АМЕРИКА