Відгуки

Відгуки

Багато студентів щороку беруть участь у програмі Work and Travel і їдуть від нашої Компанії в Америку. По поверненню в України лишається багато фотографій і ще більше спогадів. Декілька студентів погодились поділитись своїми враженнями та розповісти про свою подорож.

Єгор Вітальчук

КНУ ім. Шевченка, 3-й курс,
Літо провів біля Далласу в парку «Six Flags Over Texas».

Працював у парку розваг “Six Flags Over Texas”, на позиції Host-Food Service. Це справді була незабутня подорож, не аби який досвід спілкування з представниками інших країн. За відмінну та наполегливу роботу нам давали Red Dots, на які в кінці роботи можна було поміняти фірмові чашки, сувеніри, футболки, навіть 40 галонів!! бензину!!!- береш машину, друзів, фотик, і вперед- за враженнями!
В кінці програми я мав багато друзів, з якими приємно проводив свої Day Off’и. А місця де можна потусити, повірте мені, були. З мексиканками навіть обмінялися національними стравами… після чого випив не одну порцію коли..страви у них справді «гострі».
Додайте до цього атмосферу Дикого Заходу, ковбоїв, родео, Country Club з відомою музикою кантрі, Техаських Рейнджерів — відомого бейсбольного клубу, незабутні хмарочоси Даласа, з купою музеїв, величезний Аквапарк під боком, та ульотні атракціони парку, на яких катаєшся на шару у свій вихідний — можна отримати справжній драйв та experience на все життя! Тому «Good Luck Amigos! Work and Travel — The Best – join it!!».

Маргарита Cлюжинская

НТУ КПІ, 4-й курс,
Літо провела біля Нью-Йорка в «Clementon Resort».

Я работала в «Clementon Resort», пекла пироги и продавала их в окошке американцам. Было прикольно, отмечались о приходе пораньше, а уходить старались попозже, чтобы на карточке в системе стояло более позднее время и нам больше заплатили. Когда менеджер не видел, кушали пироги, и другую вкусную и дорогую еду, которой было полно в холодильниках, и которая иногда пропадала благодаря нашим студентам. Пользовались бесплатными пропусками, купались в бассейне, ездили в соседние города… Нас собралась большая компания — украинцы, русские, казахи, тайванцы… почти каждый день в разных частях кампуса были вечеринки… Ну а свои выходные мы проводили в соседних городах, была в Филадельфии, Вашингтоне, Нью-Йорке… В общем лето я своё провела классно, и теперь Вконтакте у меня есть отдельный альбом «Лето в Америке!»…

Григорий Зубенко

НТУ КПІ 3-й курс,
Лето провел возле Лос-Анджелеса в парке «Six Flags Hurricane Harbor».

Я работал как «lifeguard»(спасатель) в аквапарке «Hurricane Harbor». По приезду мы проходили всевозможные тесты. Честно говоря, не прошли их только китайцы, которых в результате поставили на горку спускать вниз лодки. А мы смотрели за американскими туристами, среди которых однажды даже был Бекхем, со своим сыном и со всей футбольной командой Лос Анжелес Galaxy. Кстати, мы довольно часто выбирались в соседние города — Лас Вегас, Лос Анжелес, Малибу… да-да…спасатели Малибу 🙂

София Титаренко

Институт Рекламы, 2-й курс,
Лето провела возле Сан-Франциско на аттракционах «Six Flags Discovery Kingdom»Я була у Discovery Kingdom, Vallejo, California. Це один із найбільших аттракціонів Америки. Я працювала продавцем у магазині морозива. Нас заохочували різними бонусами та знижками: ми мали безкоштовні квитки до усіх атракціонів Six Flags, нас годували на символічні суми 2-3 долари за обід та надавали овертайм за більшу оплату, якщо ми гарно виконували свої обов’язки. До найближчого мегаполісу було лише 30 хвилин, це був Сан-Франциско! Ми познайомилися зі студентами з Росії та їздили на машині друзів на вікенди до цього міста… Six Flags проводив класні заходи та корпоративи, святкування, тому у нас не було часу нудьгувати. Крім того, ми знайшли купу нових друзів у Сан-Франциско, з якими весело проводили свій вільний час.

Андрей Марьяш

НАУ, 3-й курс,
Лето провел в Панама-Сити, работал в супермаркете «Publix»Минулого літа був у казковому місті — Панама-сіті, Флорида. Працював у супермаркеті Publix. Дуже сподобалося працювати стакером — розкладати їжу та інші речі по місцях у супермаркеті. Тебе постійно запитують американці що, де і як, тому з часом вже вільно починаєш розмовляти англійською, а інколи і студенти не помічають, що ти — українець і запитання ставлять англійською.
Працювали багато, але й не забували про відпочинок. Вже у кінці травня Мексиканська затока прогрілася і до берегів повернулися дельфіни. Кілька разів вони пропливали зовсім поряд із нами. Було весело і дуже шкода повертатися назад…

Светлана Коренчук

КНЛУ, 2 курс,
Лето провела в Лос-Анджелесе, в кинотеатре «Disney El Capitan»Лос-Анжелес — шикарный город. Океан, дискотеки, звезды… Работали мы в самом сердце Лос-Анжелеса — на бульваре Голливуд, в кинотеатре El Capitan. Мы с подругой продавали поп-корн, воду и всякую всячину, которую обычно продают в кинотеатрах. Все премьеры мы видели первыми — жуя бесплатный поп-корн и запивая бесплатной колой…За лето мы назагорались, накатались на доске по волнам Тихого океана и просто классно провели время с новыми друзьями.

Читай сотні відгуків у нашій групі VK.COM/studyua

Читайте ще:

ОГЛЯД ПРОГРАМИ | ЗАПИТАННЯ (FAQ) | ВІДГУКИ | РОБОТА | ПОПУЛЯРНІ ВАКАНСІЇ | ОБГОВОРЕННЯ

ПОРАДИ НАШОГО КЛІЄНТА | ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ | БЕЗКОШТОВНА АМЕРИКА